Odkryj możliwości nowoczesnej protetyki stomatologicznej – jak osiągnąć piękny uśmiech dzięki licówkom, koronom i mostom?

W Gabinecie Stomatologicznym AGDent w Piotrkowie Trybunalskim wiemy, że piękny uśmiech to nie tylko kwestia estetyki, ale także komfortu życia. Dzięki nowoczesnym metodom protetyki, możliwe jest osiągnięcie efektu zdrowych i białych zębów, które są marzeniem wielu naszych pacjentów. Przedstawiamy trzy popularne rozwiązania protetyczne, które często stosujemy w naszym gabinecie.

Licówki – perfekcyjny uśmiech bez inwazyjnego leczenia

Licówki to jedna z najmniej inwazyjnych metod na poprawę estetyki uśmiechu. Są to cienkie, porcelanowe płatki, które naklejamy na przednią powierzchnię zębów. Dzięki temu ząb zyskuje idealny kształt, kolor i wielkość. Licówki świetnie maskują drobne niedoskonałości, takie jak przebarwienia, niewielkie diastemy czy nieprawidłowy kształt zębów. To doskonały wybór dla osób, które chcą szybko i efektywnie poprawić wygląd swojego uśmiechu bez potrzeby przeprowadzania skomplikowanych procedur stomatologicznych.

Korony – odbudowa zniszczonych zębów

Korony zębowe to rozwiązanie stosowane, gdy ząb jest zbyt uszkodzony, by można go było przywrócić za pomocą tradycyjnych wypełnień. Korona, czyli porcelanowa „czapka”, jest nakładana na oszlifowany ząb, dając mu nowy, estetyczny wygląd oraz przywracając jego funkcjonalność. W AGDent korzystamy z nowoczesnych technologii do precyzyjnego dostosowania koron do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, co gwarantuje komfort oraz naturalny wygląd.

Mosty – rozwiązanie dla braków zębowych

Mosty protetyczne są polecane pacjentom, którzy utracili jeden lub więcej zębów. To stałe uzupełnienie, które polega na zamocowaniu sztucznych zębów (mostu) na sąsiadujących zębach. Każdy most składa się z koron na zębach filarowych oraz przęsła, które zastępuje brakujące zęby. To doskonały sposób na odbudowę funkcji żucia oraz estetyki uśmiechu.

W AGDent dbamy o to, by każde rozwiązanie protetyczne było nie tylko efektywne, ale również dopasowane do indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych pacjentów. Zapraszamy do naszego gabinetu w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie pomożemy Ci cieszyć się pięknym uśmiechem każdego dnia.