Wybielanie Zębów Piotrków Trybunalski

Wybielanie Zębów Piotrków Trybunalski Agdent

Szukasz Wybielania Zębów w Piotrkowie Trybunalskim ?

Wybielanie zębów to jeden z jedna z wielu usług stomatologicznych oferowanych przez Gabinet dentystyczny Agdent z Piotrkowa Trybunalskiego. Wybielanie zębów jest konieczne ze względu na częste przebarwienia na zębach powstają między innymi w trakcie nieprawidłowego rozwoju zębów. Wywołuje je również długotrwałe leczenie antybiotykami z grupy tetracyklin, prowadzone w dzieciństwie.
Niektóre osoby mają zęby o naturalnie ciemnym zabarwieniu. Z wiekiem zęby ciemnieją z powodu picia kawy, herbaty, soków czy palenia papierosów.
Także stare, często nieprawidłowo wykonane wypełnienia lub uszkodzenia miazgi zęba mogą mieć wpływ na kolor zębów. Specjalne preparaty do wybielania zębów przy właściwym stosowaniu usuwają większość przebarwień w sposób bezpieczny i skuteczny, uwalniając ze specjalnego żelu czynnik aktywny chemicznie w ciągu kilku godzin dziennie, powodując w konsekwencji utlenienie – wybielenie przebarwień. Struktura zęba pozostaje jednak nienaruszona a uzyskany stopień wybielenia zębów w zadowala 90-95% pacjentów. Wszystkich zainteresowanych wybielaniem zębów z Piotrkowa Trybunalskiego, gminy Piotrków Trybunalski oraz powiatu Piotrków Trybunalski zapraszamy do naszego gabinetu, który mieści się w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy łódzkiej 50/52B.